Kolejna zmiana. Nowy prezes szpitala w Dębnie!
szpital dębno

fot. debno.pl

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jesteśmy świadkami kolejnej zmiany na stanowisku prezesa zarządu Szpitala w Dębnie. Takiej roli nie pełni już Jacek Witkowski, natomiast zastąpił go Oskar Skiba.

reklama

Przypomnijmy, że ostatnia zmiana na stanowisku prezesa zarządu miała miejsce w styczniu 2016 roku. Szpital w Dębnie wciąż boryka się z poważnymi problemami finansowymi, dlatego jesteśmy świadkami kolejnej zmiany. Tym razem nowym prezesem został Oskar Skiba.
Nowy prezes Szpitala w Dębnie do grudnia 2013 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu Poz Airport Services. Wcześniej był dyrektorem ds. Marketingu i Rozwoju Portu Lotniczego w Poznaniu, a w latach 2001 – 2005 pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego w ING Bank Śląski. Biegle rozmawia w językach niemieckim, angielskim i rosyjskim.

Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Uniwersytecie Szczecińskim. Ma za sobą również naukę na Uniwersytecie Bayreuth w Niemczech.

1 Odpowiedź

  1. 19 sierpnia 2016

    […] został Oskar Skiba, o którym nieco więcej pisaliśmy w naszym poprzednim artykule (kliknij TUTAJ). W trakcie sesji Rady Powiatu przedstawił finansową kondycję placówki, która od dłuższego […]