FOTO: Fatalny stan stadionu w Dębnie

fot. edebno.pl

fot. edebno.pl

Zapewne nie wszyscy mieszkańcy Dębna i okolic zdają sobie sprawę, że niebawem będziemy obchodzić 70-lecie istnienia klubu Dąb Dębno. Władze zespołu zamierzają zorganizować piknik dla swoich kibiców i piłkarzy, natomiast my wybraliśmy się na stadion, aby z bliska się mu przyjrzeć. Niestety, nie wyszliśmy z niego w dobrych humorach.

Stadion przy ulicy Gorzowskiej należy do Urzędu Miejskiego w Dębnie, a za jego porządek odpowiedzialny jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie. Nie tak dawno radni miejscy zgodzili się przeznaczyć pieniądze na remont murawy, jednak nie znaleziono już dodatkowych funduszy na remont trybun.

Warto jednak zobaczyć, jak naprawdę prezentuje się obecnie obiekt sportowy. Pozostałości po wycinkach gałęzi oraz nieskoszona trawa na wałach trybun nie są jedynymi problemami, które dostrzegliśmy. Estetyki obiektu na pewno nie poprawiają toalety zlokalizowane od strony boiska bocznego oraz podarte flagi na masztach. Dokumentację fotograficzną z naszej wizyty możecie znaleźć poniżej.

reklama

10 9

fot. edebno.pl

fot. edebno.pl

7 6 5 4 3 2 1