UKS Dębno nagrodzony na wojewódzkiej gali!

fot. uksdebno.pl

W dniu 16.02.2018 r w Policach odbyła się wielka gala piłkarska związana z Plebiscytem Piłkarza Roku 2017. Futbolowa rodzina miała swoje święto podczas którego podsumowano kolejną edycję plebiscytu na najlepszego piłkarza oraz rozdano wyróżnienia kapituły za 2017 rok.

Plebiscyt Piłkarz Roku organizowany był już po raz czwarty. Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej był jego głównym organizatorem, wspólnie z  partnerami, czyli „Głosem Szczecińskim”, „Głosem Koszalińskim” oraz portalem Ligowiec.net.

reklama

W czasie tego wieczoru wręczono nagrody piłkarzom, którzy zdobyli najwięcej głosów w poszczególnych klasach rozgrywkowych oraz wyróżnienia przyznane przez kapitułę za szczególne osiągnięcia w 2017 roku. Wśród tych nagród jedna w kategorii „Animator rozgrywek Dziecięcych w roku 2017″ przyznano Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Dębno. W imieniu całej społeczności nagrodę miał zaszczyt odebrać Prezes UKS Dębno Tomasz Pluciński. W czasie uroczystości Prezes odbierając nagrodę podziękował kapitule za przyznanie nagrody podkreślając, że jest ona szczególnie ważna dla tak młodego i małego klubu z niewielkiego miasteczka. Jednak szczególne podziękowania skierował do całej społeczności, która zapracowała na tą nagrodę: trenerów, rodziców, dzieci oraz sponsorów i władz naszego miasta.

źródło: uksdebno.pl