Wybudują basen zamknięty w Kostrzynie!

basen kostrzyn nad odrą

fot. Google

Mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą doczekają się zamkniętego basenu – poinformowali dziennikarze Gazety Lubuskiej. Pływalnia ma mieć cztery tory pływackie, dwa tory rekreacyjne, basen dla dzieci, jacuzzi oraz saunę.

reklama

Projekt basenu będzie nawiązywał do istniejącej już pływalni w Gdańsku. Dokumentacja basenu jest właśnie na etapie dostosowywania jej do warunków. Pieniądze na budowę pływalni będą pochodziły najprawdopodobniej z jednej z miejskich spółek – Miejskich Zakładów Komunalnych lub Kostrzyńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

– Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, w ciągu kilku miesięcy powinien być gotowy projekt krytej pływalni w naszym mieście – zapewniał wiceburmistrz Zbigniew Biedulski w rozmowie z dziennikarzem Gazety Lubuskiej. Budowa basenu ma ruszyć w 2018 roku.

3 komentarze

 1. Mieszkaniec pisze:

  A kiedy działacze z naszego miasta pomyślą o budowie basenu z którego korzystało by więcej osób niż z nieznaczacego nic maratonu który już nawet nie ma rangi mistrzostwa Polski lub MKS Dąb Dębno który przynosi obecnie tylko wstyd dla miasta

  • Mieszkaniec pisze:

   Wybrali ludzie Burmistrza Do…….a to jest syf i układy z prywaciarzami ,wiadomo o jakie firmy chodzi .Czas najwyższy to zmienić .

 2. mieszkanka pisze:

  Jestem zawiedziona naszym burmistrzem ,czas stawiać na młodych może p.Kulbicki znów stanie do wyborów wygraną ma w kieszeni i zacznie ratować Dębno