Kolejny sukces uczniów z Dębna!

fot. debno.pl

fot. debno.pl

Po raz kolejny udanie w konkursach powiatowych spisali się uczniowie z Dębna. W konkursie plastycznym pt. „Najważniejsze – Szacunek” dwa pierwsze miejsce i wyróżnienie zdobyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie. Ponadto wyróżniono dwie uczennice Gimnazjum Publicznego z Dębna.

reklama

– Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku od 6 do 16 lat. Celem konkursu było promowanie wśród dzieci i młodzieży zachowań opartych na poszanowaniu godności każdego człowieka, bezinteresownym działaniu na rzecz innych, uwrażliwienie ich na wszelkie przejawy dyskryminacji ze względu na wiek, pochodzenie, inny kolor skóry i wyznanie oraz reagowanie na wszelkie przejawy przemocy – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dębnie.
Pierwsze miejsce zajęła Marta Izak w kategorii szkoły podstawowej klasy I-III oraz Zofii Włodkowskiej-Moszej w kategorii klas IV-VI. Wyróżnienie przyznano Adrianowi Duczek. Z kolei w kategorii szkół gimnazjalnych wyróżnienie zdobyły Malwina Wojewoda i Oktawia Sierpińska.