Najmłodsze zawodniczki Technika Smolnica na pierwszym turnieju

tenis stołowy

fot. google.com

W niedzielę 13 grudnia 2015 roku w Stepnicy odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w tenisie stołowym w kategorii skrzat, będącej najmłodszą kategorią wiekową. Na zawodach nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej gminy.

reklama

W turnieju organizowanym przez Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego pojawiły się zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Technik Smolnica – Eliza Grocholska oraz Ewelina Stache, uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Smolnicy.
Przedstawicielki naszej gminy spisały się bardzo dobrze zajmując kolejno siódme i ósme miejsce, zdobywając pierwsze punkty w rankingu wojewódzkim. – Wyjazd na wspomniane zawody możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Gminy Dębno – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.