Wyjazdowa porażka Dębu z liderem

Dąb Dębno

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu 8. kolejki piłkarskiej IV ligi przegrała na wyjeździe 1-3 z liderującym zespołem MKP Szczecinek. Honorową bramkę dla biało-zielonych strzelił Roman Majchrzak.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników MKP Szczecinek. Lider rozgrywek objął prowadzenie już w 5. minucie za sprawą trafienia Macieja Winnickiego. Gospodarze schodzili na przerwę z przewagą jednego trafienia, natomiast zaraz na początku drugiej połowy zdobyli drugiego gola. Tym razem na listę strzelców wpisał się Marcin Kaszczyc. Dębnianie odpowiedzieli dwie minuty później, kiedy to gola zdobył Roman Majchrzak. Wydawało się, że Dąb pójdzie za ciosem, ale chwilę później MKP Szczecinek strzeliło trzecią bramkę autorstwa Zbigniewa Węglowskiego.

MKP SZCZECINEK 3-1 (1-0) DĄB DĘBNO