Szpital otwiera poradnię laryngologiczną!

szpital dębno

fot. debno.pl

Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty uruchamia w ramach świadczeń komercyjnych poradnię laryngologiczną dla dzieci i dorosłych – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Pacjentów w poradni laryngologicznej będzie przyjmował lekarz Michał Surma. – Studia medyczne ukończyłem na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w roku 2011. W ramach studiów byłem przewodniczącym Radiologicznego Koła naukowego. Staż podyplomowy odbyłem w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Szczecinie. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji (6 rok specjalizacji) z Otorynolaryngologii, którą odbywam w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie w Klinice Otolaryngologii – powiedział doktor.

– Podczas mojej pracy w Klinice zajmuje się leczeniem i diagnostyką pacjentów z chorobami krtani, gardła, uszu, nosa i zatok przynosowych, natomiast moją pasją jest diagnostyka i leczenie chorób zatok przynosowych, bezdechu śródsennego oraz chrapania. Prowadzę również zajęcia praktyczne ze studentami wydziału lekarskiego i stomatologicznego w języku angielskim. Jestem członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Laryngologów Chirurgów Głowy i Szyi w Oddziale Zachodniopomorskim. Ukończyłem szereg kursów. Stale poszerzam swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną uczestnicząc w kursach doskonalących, szkoleniach i warsztatach praktycznych oraz konferencjach naukowych – kontynuował lek. Michał Surma.

Poradnia laryngologiczna w Dębnie

Konsultacje laryngologiczne będą obejmowały:

– Badanie laryngologiczne dzieci i dorosłych

– Diagnostyka videoskopowa krtani

reklama

– Diagnostyka videoskopowa gardła

– Diagnostyka videoskopowa nosogardła

– Diagnostyka videoskopowa uszu

– Leczenie zachowawcze chorób gardła, uszu, nosa, krtani

– Kwalifikacja do laryngologicznych zabiegów operacyjnych

– Drobne zabiegi laryngologiczne

Pierwsze przyjęcia planowane są już na 5 i 26 stycznia 2018 roku. Rejestracja pod numerem telefonu 95 760 20 63 do 65.