Burmistrz Downar z pamiątkowym medalem!

Urząd Miejski Dębno

fot. Google Maps

Kilka dni temu za pośrednictwem naszego serwisu internetowego informowaliśmy Was o jednym z punktów grudniowej sesji Rady Miejskiej, w trakcie której radni głosowali nad przyznaniu pamiątkowego medalu „Zasłużony dla Miasta i Gminy Dębno” dla Burmistrza Piotra Downara.

Okazuje się, że radni większością głosów przegłosowali uchwałę, dzięki czemu Burmistrz Piotr Downar niebawem zostanie oficjalnie uhonorowany pamiątkowym medalem, przyznawanym zasłużonym dla Miasta i Gminy Dębno.

reklama

– W czasie tego okresu dokonał licznych osiągnięć w pracy samorządowej, które potencjalnie wpłynęły na rozwój miasta i terenów wiejskich – możemy przeczytać w uzasadnieniu uchwały. Do największych osiągnięć Burmistrza zaliczono uruchomienie Centrum Wspierania Biznesu, wybudowanie hali sportowo-rehabilitacyjnej przy SP1 w Dębnie, podpisanie umowy o współpracę z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, czy przebudowę ulic Słowackiego, Kościuszki, Wojska Polskiego i Piasta.

Tymczasem facebookowy profil „Co porabiają Radni Rady Miejskiej w Dębnie?” poinformował, że wręczenie medalu dla Burmistrza ma nastąpić na noworocznym spotkaniu.