Za nami konkurs recytatorski!

Dnia 14 listopada w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III „Moja Ojczyzna”.

Celem konkursu oprócz doskonalenia uzdolnień recytatorskich było propagowanie postaw patriotycznych wśród dzieci. Reprezentantów szkół podstawowych z Barnówka, Cychr, Sarbinowa, nr 2 i nr 3 z Dębna oceniało jury w składzie: pani Krystyna Zioła, pani Ewelina Maciocha- Pławska oraz pan Anatol Wierzchowski. Uczniowie mieli za zadanie przygotować wiersz związany z tematem „Moja Ojczyzna” i zrobili to wspaniale.   Po długiej naradzie jury podjęło następującą decyzję:

W kategorii klas pierwszych: miejsce I dla Julii Kaliściak z S.P. nr 2 w Dębnie, miejsce II dla Michaliny Łyczkowskiej z S.P. w Cychrach, miejsce III zdobyła Hanna Gajewska z S.P. nr 2 w Dębnie.

W kategorii klas drugich: miejsce I dla Kacpra Prokopa z S. P. nr 3, miejsce II dla Jakuba Tomaszewskiego z S. P. w Sarbinowie, miejsce III dla Leny Sielskiej z S.P. w Barnówku.

reklama

W kategorii klas trzecich: miejsce I dla Emilii Olejnik z S.P. nr 3, miejsce II dla Aleksandry Jordan z S.P. w Cychrach, miejsce III dla Mileny Dzikowskiej z S.P. w Barnówku.

Naszych małych artystów wspierali opiekunowie, rodzice oraz uczniowie z klasy II c naszej szkoły, którzy specjalnie na tę okazję pięknie zaśpiewali pieśń patriotyczną.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Organizatorzy