Paolo Peruzzi – klasycznie lub w stylu vintage – wybierz swój styl

Sezon jesień/zima 2017 upłynie pod znakiem łączenia stylów w modzie. W świecie galanterii skórzanej sprawa ma się podobnie. Na topie są zarówno klasyczne, proste i uniwersalne torebki damskie, jak i patchworkowe worki, kolorowe portfele skórzane. Moda rządzi się swoimi własnymi prawami, a obecny sezon kieruje się jedną zasadą – brak zasad. Klasyczny dress code i minimalistyczne wzory zastąpione zostają niesztampowymi rozwiązaniami w stylu retro także w męskiej garderobie. Obecnie panowie przestają się ograniczać do klasycznych, skórzanych teczek i portfeli skórzanych dopasowanych do nich stylem, a zaczynają wybierać saszetki męskie, a nawet saszetki nerki, śmiało zakładając je na co dzień lub do nieco bardziej formalnych stylizacji.

Wszystko, co należy zrobić w tym sezonie to umiejętnie znaleźć i podkreślić swój styl. Zalecamy przy tym małą dawkę ostrożności – jeśli do tej pory Twoją garderobą rządzi styl formalny lub półformalny, najlepiej się w nim czujesz lub Twój pracodawca takowego od Ciebie wymaga nie zmieniaj go na siłę. Im mniej tym lepiej. Może okazać się, że zamiana klasycznej, czarnej aktówki na nowoczesną torbę skórzaną wykonaną ze skóry zamszowej wyjdzie Ci na źle. Po pierwsze – będziesz musiał wymienić do niej minimum kilka części garderoby, po drugie – nie spełni swych podstawowych funkcji. Każdy nowo kupowany dodatek warto dopasować do stylu swojego życia. Podobnie jak w przypadków torebek skórzanych, tak i portfele powinny zostać wybierane zgodnie ze swym przeznaczeniem. Skórzane portfele damskie to gadżet niezbędny w każdej damskiej torebce, powinien jednak być dobrany tak, by jego właścicielka nie zwracała na niego uwagi w ciągu dnia. To paradoks, jednak na tym właśnie polega moda użytkowa. Im coś wygodniejsze i praktyczniejsze, tym bardziej niewidoczne dla nas podczas wykonywania codziennych czynności. Przykład? Jeśli buty będą nas uwierać i powodować bolesne rany przez cały dzień ich noszenia będziemy myśleć tylko o nich. Choć ciężko uwierzyć, podobnie może być z naszym portfelem lub torebką.

reklama

Marzysz o zakupie klasycznej torby? A może rozglądasz się za czymś w stylu vintage? Przerażają Cię ceny oryginalnych produktów vintage? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Alternatywą dla unikalnych, aczkolwiek drogich i starych produktów są ich tańsze, współczesne odpowiedniki, jakie można nabyć za przystępną cenę w sklepie Paolo Peruzzi. Marka oferuje produkty z kategorii galanterii skórzanej w rozsądnych cenach, a przy tym doskonale wykonane. Klasyczne, skórzane torby damskie, stylowe torby męskie, męskie i damskie portfele – wszystko to w jednym miejscu za przystępną cenę. Każdy z portfeli damskich czy męskich wykonywany jest z najwyższą starannością. Paolo Peruzzi zadowala nawet najbardziej wymagających konsumentów. Wszystko dzięki wyrazistemu stylowi, niebanalnym detalom oraz świetnej jakości skórze naturalnej, z których produkty są tworzone.

Z produktami marki możecie zapoznać pod tym adresem www.PaoloPeruzzi.it