Festyn charytatywny na rzecz Szpitala w Dębnie!

Fundacja Samarytanin działająca przy Szpitalu w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkich Państwa na festyn charytatywny ,,Diagnostyka bliżej Nas”, który odbędzie się 17.09.2017 od godz. 13.30 na terenie Szpitala w Dębnie.

Podczas festynu nieodpłatnie do dyspozycji Państwa będzie wielu lekarzy specjalistów oraz możliwość skorzystania z badań np. wzroku, słuchu itd. Tego dnia będzie istniała możliwość oddania krwi, pobrania próbek by zostać dawcą szpiku kostnego oraz zapisy na badania mammograficzne. Gościem Specjalnym Festynu będzie dr Iwona Rawicka – specjalista ginekolog- położnik, naprotechnolog , specjalizująca się w leczeniu niepłodności.

reklama

Wydarzeniu będą towarzyszyły atrakcje dla dzieci i dorosłych, t.j. dmuchane zamki, przejażdżki konne, koncerty zespołów,  gry i zabawy dla dzieci, akcje promujące zdrowy styl życia i wiele innych. Zadbamy by w jednym miejscu, jednego dnia mogli Państwo zadbać o zdrowie i spędzić miło czas z rodziną. Ważnym punktem programu festynu będzie ogłoszenie wyników konkursu plastycznego ,,Szpital oczami dziecka’’, który niebawem Fundacja Samarytanin ogłosi w okolicznych szkołach podstawowych. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 Wszystko to odbędzie się dzięki pomocy stowarzyszeń, firm, instytucji i wszystkich osób, które postanowiły wesprzeć Fundację Samarytanin, która za swoje cele stawia przede wszystkim wsparcie Szpitala w Dębnie oraz promocję zdrowia. Fundusze zebranie podczas Festynu ,, Diagnostyka bliżej Nas” w całości zostaną przekazane Szpitalowi w Dębnie, jako wsparcie do zakupu tomografu komputerowego.