Dąb zagra z Chemikiem. Zmiany w kadrze!

Zarząd klubu MKS Dąb Dębno, w osobach prezesa Marka Grabowskiego i członków Ryszarda Mroziaka i Andrzeja Słowińskiego, zapraszają wszystkich kibiców na otwarcie sezonu piłkarskiego w Dębnie.

Piłkarze Dębu Dębno w ramach 2. kolejki wojewódzkiej ligi okręgowej zmierzą się z Chemikiem Police, w którego barwach grają m.in. znani z ekstraklasowych boisk Bartosz Ława i Edi Andradina. Działacze Dębu po spadku z IV ligi postawili na młodych zawodników z Dębna i okolic. Za grę podziękowano starszym zawodnikom, w których miejsce pojawili się gracze z regionu. Latem prowadzono jeszcze rozmowy z kilkoma innymi piłkarzami, jednak do kolejnych rozmów dojdzie zimą. Mimo wszystko, frekwencja na treningach jest bardzo duża.

KADRA MKS DĄB DĘBNO

Bramkarze: Koniecko Patryk (wychowanek, rocznik 1998), Paczewski Artur (wychowanek, 1999), Jurij Yatskij (Karpaty Lwów/Piast Karnin, 1998)

Zawodnicy z pola: Patryk Trybel (wychowanek, 1997), Kacper Kreft (wychowanek, 1999), Paweł Majewski (wychowanek, 1985), Michał Rajch (Świt Skolwin, 1998), Sebastian Biernacki (Olimpia Smolnica, 1995), Piotr Płuska (Olimpia Smolnica, 1995), Wojciech Wiśniewski (wychowanek, 1995), Dmytro Frolov (Karpaty Lwów, 1998), Roman Majchrzak (wychowanek, 1981), Mateusz Żugaj (Chrobry Głogów/Chrobry Boleszkowice, 1999), Remigiusz Pastwa (Świt Skolwin, 1998), Mateusz Laska (wychowanek, 1991), Łukasz Jackowski (wychowanek, 1998), Grzegorz Nadzikiewicz (wychowanek, 1998), Szymon Kołtuniak (wychowanek, 1998), Oskar Włodkowski (Osadnik Myślibórz, 1997), Jarosław Kowalcze (Róża Różanki, 1991)

reklama

Trener: Ryszard Ostapiuk

Po zaprezentowanym przez nas składzie można wywnioskować, że to projekt długofalowy. Młoda kadra może oznaczać wahania formy, jednak zarząd MKS Dąb Dębno chce świadomie stawiać na piłkarzy z Dębna i okolic. Do treningów wrócili również bramkarze Andrzej Swakowski i Wojciech Zborowski, a z pierwszym zespołem trenuje również Fabian Wyka oraz kilku zdolnych juniorów.

Po kadrze widać, że praca trenera juniorów Łukasza Lewandowskiego, nie idzie na marne. Do treningów zostało udostępnione boczne boisko OSiR przy ulicy Gorzowskiej, które powstało dzięki inicjatywie i determinacji m.in radnych Łukasza Lewandowskiego i Dariusza Gaczyńskiego. Na boisku przydałoby się jeszcze dobre ogrodzenie.

Zarząd klubu pragnie podziękować Burmistrzowie, radzie miasta, OSiR, sponsorom i wszystkim ludziom przychylnym za wsparcie i zaprasza na mecze.