• Bez kategorii

XIV Turniej Siatkarski za nami!

fot. debno.pl

24 czerwca 2017 roku w Hali Sportowej OSiR Dębno odbył się „XIV Letni Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej”. Organizatorem zawodów był OSiR Dębno oraz Dębnowskie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej.

W turnieju brało udział osiem drużyn w tym jedna z Brunow w Niemczech. Pozostałe drużyny reprezentowały: Myślibórz, Barlinek, Słubice, Słońsk, dwie drużyny z Rzepina oraz DSPS Dębno.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy spotkali się w meczu o pierwsze miejsce, a drużyny, które zajęły drugie miejsca w grupach zagrały o miejsce trzecie.

W pierwszym meczu „małego” finału drużyna z Myśliborza wygrała 2:0 z Dębnem i zajęła trzecie miejsce.

reklama

W „wielkim” finale spotkały się dwie drużyny z Rzepina. Ostatecznie Rzepin II zwyciężył Rzepin I również w stosunku 2:0 i zajął pierwsze miejsce w turnieju.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

  1. Rzepin II
  2. Rzepin I
  3. Myślibórz
  4. DSPS Dębno
  5. Brunow (Niemcy)
  6. Słubice
  7. Barlinek
  8. Słońsk

Skład drużyny DSPS Dębno: Maciejewicz Jarosław, Całko Marcin, Karasewicz Waldemar, Kasprzak Tomasz, Pożarski Piotr, Naglik Piotr, Stąsiek Damian, Kotowicz Paweł oraz Mirosław Gładysz. Sędzią zawodów był Dariusz Kowalski.

przebiegały w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Wszystkie drużyny już się umawiały na następny jubileuszowy „XV Letni Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej”, który odbędzie się w ostatnią sobotę czerwca 2018 roku. Serdecznie zapraszamy.

Mirosław Gładysz
źródło: debno.pl