W Dębnie powstał nowy plac zabaw!

W sobotę, 3 czerwca o godz. 9:00, właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché w Dębnie przekażą do użytku mieszkańców nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1. Oficjalnemu otwarciu placu towarzyszyć będą pełne wrażeń atrakcje oraz niezapomniana zabawa.

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele sklepów, Fundacji Muszkieterów oraz Władz Miasta, przekażą plac zabaw najmłodszym mieszkańcom Dębna. Po złożeniu na ręce włodarzy miasta Aktu Przekazania i zakończeniu części oficjalnej wydarzenia, dzieci zostaną wprowadzone do świata zabawy przez aktorów z Teatru Wariaté.

– Jest nam bardzo miło, że możemy przyczynić się do powstania placu zabaw dla dzieci przy ul. Piłsudskiego, dzięki czemu mali mieszkańcy Dębna będą mogli aktywnie spędzać wolny czas poza domem- przyznaje Joanna Skowrońska z Fundacji Muszkieterów – Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na otwarcie placu zabaw w sobotę o godz. 9:00. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele gier, zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

reklama

Plac zabaw Muszkieterów wyposażony będzie w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom wspaniałą, ale również bezpieczną zabawę. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych urządzeń, zainstalowane będą m.in. huśtawki, zjeżdżalnie oraz drabinki. Muszkieterski plac zabaw dostępny będzie dla każdego małego mieszkańca i jego rodziców.

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 jest efektem współpracy Fundacji Muszkieterów oraz właścicieli lokalnych sklepów  Intermarché i Bricomarché z tutejszym Urzędem Miasta. Powstał w ramach długoletniej praktyki społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterowie”. Będzie to 130 plac zabaw stworzony od początku trwania akcji.