Inauguracyjny Piknij Aktywni Dębno!

fot. Facebook

Przed nami inauguracyjny Piknik Aktywni Dębno! Pierwsza edycja pikniku zostanie zorganizowana dzięki Grzegorzowi Kujdzie z klubu muzycznego GISO.

– Doczekaliśmy czasów, w których Dębno jest AKTYWNE. W naszym mieście i gminie funkcjonuje wiele formalnych i nieformalnych grup, które zajmują się aktywizacją mieszkańców, najwyższy czas na wspólne działanie, które przyniesie tylko i wyłącznie korzyści. Nasza idea polega na integracji jak największej ilości osób, działających w grupach lub indywidualnie w różnych sferach ogólnie pojętej aktywności. Proponujemy, aby wiosna była początkiem realizacji nowej idei jaką jest stworzenie grupy AKTYWNI DĘBNO – możemy przeczytać w facebookowym komunikacie.

reklama

Inauguracyjny Piknik Aktywni Dębno odbędzie się już 25 marca na promenadzie od ulicy Wodnej do ulicy Ogrodowej (dawne miasteczko ruchu drogowego oraz plac imprezowy GISO. W godzinach 14:00 – 18:00 zaplanowano piknik integracyjny, natomiast od 18:00 do 21:00 – wspólną biesiadę.

Wstępny program przewiduje morsowanie, nurkowanie, bieganie, skakanie, topienie marzanny, czy pokazy i parady motocyklów, quadów i samochodów terenowych. Wkrótce zostaną opublikowane szczegółowe informacje. Tymczasem już teraz zapraszamy do grupy facebookowej Aktywni Dębno.