Reaktywacja Fundacji Samarytanin

fot. Szpital Dębno

Szpital w Dębnie Sp. z o.o. z przyjemnością informuje Państwa , że dnia 15.02.2017 w Dębnowskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie reaktywujące działalność Fundacji Samarytanin działającej przy Naszym Szpitalu.
Na spotkaniu przedstawiono Fundatorów oraz obecny skład Zarządu i Rady Fundacji Samarytanin.

Prezes Fundacji Pani Anna Gryciak omówiła cele Fundacji, które opierają się na niesieniu pomocy dla Szpitala i jego Pacjentów. Należą do nich takie działania jak wspieranie projektów mających na celu promocję Szpitala, organizacja i finansowanie dla Szpitala zakupu sprzętu specjalistycznego, podnoszenie kwalifikacji personelu medycznego, współpraca z innymi instytucjami oraz pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej, również tym poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.
Dziękujemy serdecznie Wszystkim zaproszonym Gościom, którzy zaszczycili Nas swoją obecnością na tym spotkaniu: Władzom Szpitala, Pracownikom Szpitala, Przedsiębiorcom oraz wszystkim innym Przedstawicielom Stowarzyszeń i Lokalnej Społeczności.
Szczególne podziękowania składamy dla Dębnowskiego Ośrodka Kultury i Centrum Wspierania Biznesu za pomoc w organizacji spotkania oraz dla Zespołów: Dębniacy i Keep, które to swoimi wspaniałymi występami uświetniły nasze spotkanie.

Wszystkim którzy wesprą działania Fundacji Samarytanin z góry serdecznie dziękujemy!

 

reklama

Fundacja Samarytanin

ul. Kościuszki 58 74-400 Dębno

NIP: 597-16-60-635

KRS: 0000256944

nr konta:
GBS w Barlinku 13 8355 0009 0024 2820 2000 0001