Rekordowa zbiórka WOŚP w Dębnie!

WOŚP

fot. YouTube

W ubiegłą niedzielę po raz dwudziesty piąty emocjonowaliśmy się zbiórką pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję włączyło się również Dębno, którego mieszkańcy zebrali rekordową kwotę!

Na dobry początek warto jednak wspomnieć, że Szpital w Dębnie nie tak dawno otrzymał sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2016 roku do naszej placówki trafiło 49 specjalistycznych łóżek z materacami, o wartości ponad 300 tysięcy złotych.

reklama

Dębnowscy wolontariusze już od godziny 08:00 zbierali pieniądze na ulicach, natomiast po południu w Dębnowskim Ośrodku Kultury rozpoczął się Finał WOŚP. – Odbyła się wielka licytacja, po której można było wyjechać od nas własnym rowerem ufundowanym przez Państwa Pulikowskich, zabrać do domu przepiękne zdjęcie Pawła Chary, udać się na romantyczną kolację przy świecach w restauracji Panorama lub Mimoza albo oddać się masażom i zabiegom na dłonie w Chimera Day Spa oraz Nails Team – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dębnie.

Liczenie pieniędzy jeszcze trwa, aczkolwiek na pewno można powiedzieć, że Dębno uzbierało ponad 40 tysięcy złotych, co jest kolejnym rekordem. Zdjęcia z imprezy możecie znaleźć klikając TUTAJ.