Uroczyste pożegnanie w Komisariacie Policji

W ubiegły poniedziałek 16 stycznia 2017 roku w Komisariacie Policji w Dębnie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu asp. sztab. Dariusza Hnatiuka oraz Zastępcy asp sztab. Ryszarda Metelki.

Na uroczystości pojawili się pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu podinsp. Dariusz Ufnowski, samorządowcy na czele z Burmistrzem Piotrem Downarem, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych, a także policjanci i pracownicy Policji.

zakład pogrzebowy sacrum dębno

reklama

– Uroczystość pożegnania  Komendanta Komisariatu Policji w Dębnie asp. sztab. Dariusza Hnatiuka oraz Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Dębnie asp. sztab. Ryszarda Metelki. miała miejsce w sali odpraw Komisariatu Policji w Dębnie. W obecności zebranych gości podinsp. Dariusz Ufnowski podziękował odchądzącym na zasłużoną emeryturę za wszystkie lata służby, za wkład, za zaangażowanie, za dyspozycyjnośc i gotowość do działania, za trud oraz niezwykłe poświęcenie na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy Dębno – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Tymczasem na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu opublikowało galerię zdjęć z uroczystości. Wystarczy kliknąć TUTAJ.