Nowy sprzęt dla Szpitala w Dębnie!

szpital w dębnie

fot. Szpital w Dębnie

Nie tak dawno za pośrednictwem naszego serwisu internetowego informowaliśmy Was o przekazaniu dotacji od Powiatu Myśliborskiego dla Szpitala w Dębnie w celu dofinansowania działalności leczniczej. Pieniądze zostały przekazane na zakup sprzętu i wyposażenia.

– Pracownia USG została wyposażona w nowoczesny aparat do badań USG. W celu doposażenia nowo powstałej poradni urologicznej – cieszącej się coraz większym zainteresowaniem – zakupiono Uroflowmetr – czytamy w oficjalnym komunikacie Szpitala w Dębnie.

reklama

Nowy aparat EKG trafił do Izby Przyjęć, natomiast w gabinecie zabiegowym znajdziemy nowy defibrylator ze stymulacją zewnętrzną, stół zabiegowy oraz meble. – Na oddział ginekologiczno – położniczy zostały zakupione aparat do elektrochirurgii oraz aparat do KTG z wózkiem – czytamy dalej.

– Zakupy zrealizowano w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania poszczególnych jednostek naszego szpitala, a zaplanowano je tak, by podnieść jakość i standard usług medycznych wykonywanych przez placówkę na rzecz swoich pacjentów – podsumowano.