Kierowała pod wpływem narkotyków

policja

fot. google.com

Na początku grudnia, dębnowscy funkcjonariusze zatrzymali kobietę, mieszkankę gminy Dębno, która kierowała samochodem znajdując się pod wpływem narkotyków.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dębnie, zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym marki Opel Astra. W trakcie kontroli drogowej mundurowi zwrócili uwagę na dziwne i niespokojne zachowanie 37 letniej kobiety.

reklama

Kierująca niezwłocznie została doprowadzona do Szpitala w Dąbnie gdzie następnie została poddana badaniu na obecność w jej organiźmie środków psychotropowych. Wykonane badania pozwoliły ustalić, że 37 latka kierowała pojazdem znajdując się pod działaniem środka psychotropowego w postaci amfetaminy. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Po przedstawieniu kobiecie zarzutów, sprawa zostanie skierowana do Sądu, który może orzec wobec podejrzanej karę nawet do 1 roku pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz zapłatę świadczenia pieniężnego na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości 5 tys. złotych.

1 Odpowiedź

  1. Maciek pisze:

    I bardzo dobrze takim ćpuny