Poznaj wyniki głosowania Budżetu Obywatelskiego!
budżet dębna

fot. google.com

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zakończono głosowanie na projekty, które zostały zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego gminy Dębno. Dzisiaj oficjalnie podano wyniki głosowania – w 2017 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego zostanie wykonanych pięć inwestycji.

– Złożono 2 747 kart do głosowania z czego kart ważnych było 2 583. Najwięcej głosów – w liczbie  681 głosów – otrzymało zadanie zgłoszone przez Danielę Dziedziuch na dokończenie remontu drogi gminnej na osiedlu przy ul. Słonecznej w Cychrach . Tuż za nim znalazł się projekt z Dargomyśla i ich propozycja na rozbudowę placu zabaw oraz budowę siłowni zewnętrznej – 667 głosów. 578 głosów oddano na FIT PARK, czyli siłownię zewnętrzną w Warnicach – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

reklama
Pozostałe dwie inwestycje zostaną wykonane w Dębnie. Jedną z nich jest budowa integracyjnego placu zabaw dla niepełnosprawnych dzieci przy placu zabaw na promenadzie nad jeziorem Lipowo zgłoszona przez Marcina Krzysiaka i Arkadiusza Mazepę. Ostatnim zadaniem jest natomiast modernizacja terenów zielonych wraz z wymianą chodnika i stworzeniem miejsc do wypoczynku przy ul. Bohaterów Września. Zadanie zostało zgłoszone przez Dorotę Latuszek.

Kliknij TUTAJ i sprawdź dokładną listę wyników głosowania na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.