Mario Bischin nagrywa klip w Dębnie!
fot. GISO

fot. GISO

Niezwykle ciekawe wydarzenie czeka nas w Dębnie w piątek 18 listopada. Okazuje się, że w klubie muzycznym Giso odbędzie się dyskoteka podczas której będzie produkowany nowy klub wideo dla znanego z estradowych scen – Mario Bischina.

– Impreza rozpocznie się od godziny 19:30 i zakończy o godzinie 02:00. Potraktujcie ją jako fajną zabawę, z której powstanie klip wideo emitowany na muzycznych kanałach TV i kanale YouTube. Znając popularność artysty, klip wyprodukowany w Dębnie może oglądnąć nawet kilka milionów ludzi – czytamy w zapowiedzi opublikowanej na facebookowym profilu Giso.
reklama

Kręcenie klipu odbędzie się w godzinach 19:30 – 21:00, organizatorzy proszą o punktualność. – Taka produkcja wymaga specjalnego animowania gości klubu. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy przyjdą do nas ludzie otwarci, entuzjastyczni i lubiący taką zabawę i oczywiście nasz klub – czytamy dalej.

Na poniższej grafice prezentujemy Wam szczegóły imprezy wraz z nagrywaniem klipu. Liczba miejsc ograniczona – organizator może wpuścić maksymalnie 250 osób.

fot. Giso

fot. Giso