Weekendowe podsumowanie meczów piłki nożnej





piłka nożna

fot. google.com

W ubiegły weekend na piłkarskich boiskach emocjonowaliśmy się meczami z udziałem drużyn reprezentujących gminę Dębno. Postanowiliśmy sprawdzić jak zespoły poradziły sobie w ligowych spotkaniach.

Gorycz porażki przełknęli zawodnicy Dębu Dębno. Podopieczni trenera Krystiana Weresa w niezwykle ważnym meczu uznali wyższość Olimpu Gościno, przegrywając skromnie 0-1.  Dębnianie plasują się obecnie dopiero na przedostatniej pozycji w tabeli czwartej ligi.

reklama




Ciekawie było na boiskach A Klasy. Myśla Dargomyśl nie rozegrała swojego spotkania z Iskrą Nowielin, ponieważ goście nie stawili się na zawodach. Podobna sytuacja miała miejsce z Olimpią Smolnica, choć w tym wypadku to zespół ze Smolnicy nie pojechał na ligowe spotkanie ze Stalą Lipiany.

Gorycz porażki przełknęli piłkarze Pomorzanina Cychry i Santosu Sarbinowo. Pierwsi przegrali przed własna publicznością 3-4 z GKS Golenice, a gole dla gospodarzy strzelali Tomasz Szozda, Przemysław Bobik i Szymon Pliś. Tymczasem gracze Santosu Sarbinowo ulegli 1-6 ekipie Gryfa Nowielin. Honorową bramkę dla miejscowych w 46. minucie zdobył Bartosz Fafuła.