Gorąco w Dębnie. Spotkanie z zarządem!

Dąb Dębno

fot. własne

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć we wtorek przed treningiem dojdzie do spotkania zarządu MKS Dąb Dębno ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami drużyny seniorów.

Przypomnijmy, że drużyna Dębu Dębno w ubiegły weekend po katastrofalnym meczu przegrała przed własną publicznością aż 0-5 z MKP Szczecinek. W związku z tym we wtorek zarząd klubu w składzie prezes Marek Grabowski, wiceprezes Maciej Rosadziński i członkowie Andrzej Słowiński i Ryszard Mroziak, spotkają się z piłkarzami i sztabem szkoleniowym. Niewykluczone, że dojdzie do dymisji trenera i zawieszenia kilku zawodników bądź wstrzymania stypendiów.

reklama
Od dłuższego czasu obserwujemy sytuację w klubie. Zdajemy sobie sprawę, że kibice i działacze klubu najchętniej widzieliby w zespole miejscowych zawodników, ale to obecnie jest wykluczone w związku z niższym poziomem sportowym. Ponadto brak młodych piłkarzy może być spowodowany wieloletnimi zaniedbaniami w procesie szkolenia.

Obecny zarząd wprowadził w ubiegłych latach szkolenie dzieci i młodzieży na szerszą skalę, jednak na efekty trzeba będzie jeszcze poczekać. Ponadto ostatnio baza treningowa Dębu Dębno nie należała do najlepszych. Pierwszy zespół dopiero teraz mógł wrócić na własne boisko przy Gorzowskiej, natomiast boczna murawa jest w trakcie modernizacji i będzie dostępna nie wcześniej niż za rok. Mamy nadzieję, że sytuacja się uspokoi, a drużyna będzie prezentowała się lepiej i wróci do zwyciężania.