Zlikwidowane dziuple samochodowe w powiecie!

policja

fot. google.com

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zlikwidowali dziuplę samochodową mieszczącą się na terenie Powiatu Myśliborskiego. W trakcie czynności ustalono kolejne miejsce, w których dochodziło do rozbierania kradzionych samochodów.

– Wspólna praca myśliborskich dzielnicowych i policjantów z pionu  kryminalnego doprowadziła do ustalenia miejsca, gdzie mogły być rozbierane na części kradzione samochody. Funkcjonariusze pojechali do jednej z miejscowości w powiecie myśliborskim, gdzie w opuszczonych pomieszczeniach znajdowała się dziupla samochodowa. Wewnątrz znajdowało się kilka samochodów, głównie niemieckich marek, które były już rozebrane na części. Funkcjonariusze zabezpieczyli tam kradzione  elementy pojazdów oraz kradzione tablice rejestracyjne – czytamy w oficjalnym komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

reklama
– W tej sprawie zatrzymanych zostało 6 osób w wieku od 22 do 37 lat. Zdecydowana większość to mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu – czytamy dalej.

źródło: zachodniopomorska.policja.gov.pl