Wygrana Dębu Dębno w sparingu!

Dąb Dębno

fot. własne

Drużyna Dębu Dębno przygotowuje się do nowego sezonu czwartej ligi zachodniopomorskiej. Podopieczni trenera Krystiana Weresa w ramach przygotowań w ubiegłym tygodniu rozegrali sparing w Słońsku z miejscową Wartą, który zakończył się naszym zwycięstwem 3-1.

Tymczasem w ubiegły piątek 29 lipca w Dębnie został rozegrany sparing z zespołem Spójni Ośno Lubuskie prowadzonej przez doskonale znanego Zenona Burzawę. Dąb zdołał wygrać 3-2, a na listę strzelców wpisali się Wojciech Wiśniewski, Roman Majchrzak oraz Łukasz Jackowski.

reklama
W pierwszym zespole Dębu występuje obecnie spora liczba młodzieżowych zawodników, w tym bramkarz, co napawa optymizmem w przyszłości. Następny sparing zostanie rozegrany przeciwko drużynie Morzycka Moryń.

Zarząd klubu informuje, że dostępne są już karnety na rundę jesienną IV ligi zachodniopomorskiej. Informacje dotyczące ich zakupu można otrzymać pod numerem telefonu: 608 075 706. Tymczasem pierwszy mecz sezonu zostanie rozegrany już 13 sierpnia, kiedy na stadionie przy ulicy Gorzowskiej podejmiemy Hutnika Szczecin. Z nieoficjalnych informacji udało nam się dowiedzieć, że zarząd klubu na inaugurację planuje zorganizować mały festyn.