Dębno walczy o kolorowe boisko!
13423816_10201743738030511_7799742320347189578_nOd kilku dni na dębnowskim Facebooku wrze akcja motywująca do głosowania na Szkołę Podstawową nr 3 w Dębnie w konkursie organizowanym Śnieżkę SA, w którym do wygrania jest wielofunkcyjne boisko.

To już X edycja tego konkursu. Cel projektu „Kolorowe Boiska…” od początku jest niezmienny – zapewnienie dzieciom z małych miejscowości odpowiednich warunków do uprawiania sportu. Dzięki do tej pory wybudowanym w ramach akcji boiskom i ufundowanemu sprzętowi sportowemu tysiące dzieci z całej Polski może cieszyć się nowoczesną infrastrukturą sportową.

reklama

W ciągu dziesięciu lat trwania programu mogliśmy wielokrotnie obserwować nie tylko jak wiele pozytywnej energii wyzwala on w społecznościach szkolnych, ale także jak integruje całe miejscowości. Jesteśmy przekonani, że również w tegorocznej edycji, szkoły zaskoczą nas oryginalnymi pomysłami i ogromnym zaangażowaniem – mówi Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej FFiL Śnieżka SA.
Głosowanie jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Następnie wybrać Szkołę Podstawową nr 3 w Dębnie. Podać swoje imię oraz adres email, potwierdzić, że nie jesteś robotem i gotowe. Na podany adres email przyjdzie link aktywacyjny, który wystarczy kliknąć żeby potwierdzić swój udział. Proces można powtarzać codziennie, do 17. czerwca. Liczymy na Was!