XX Triada Teatralna w Dębnie

fot. DOK

fot. DOK

Drodzy Teatralnicy! W dniach 7-11 lipca 2016 roku Dębnowski Ośrodek Kultury po raz dwudziesty organizuje Dębnowską Triadę Teatralną. Każdego roku nasz festiwal ma swój temat, dodatkową nazwę określającą atrakcje i klimat imprezy. Były już Triady „Ptasie”, „Magiczne”, „Remontowe”, „Drewniane”, „Cyrkowe”, „Rycerskie”, „Rustykalne” a nawet „Pechowe”. W tym roku nasza Dębnowska Triada Teatralna będzie „Weselna” a jak przystało na prawdziwe wesele, nie może na nim zabraknąć gości. Gości czyli Was – uczestników, którzy niezmiennie od dwudziestu lat stanowią sens tworzenia tego niezwykłego wydarzenia.

Za dwa miesiące Dębno, mała miejscowość między Szczecinem, Gorzowem a Berlinem, na pięć dni zamieni się w stolicę polskiego teatru amatorskiego za sprawą ludzi z prawdziwą pasją , osób kochających scenę i trudną sztukę aktorską.

reklama
W tym roku, oprócz wielu niezwykłych przedstawień przygotowaliśmy dla Was występy zespołu śpiewu białego „Drewno” z Zielonej Góry, monodram Bronka Wrocławskiego oraz występ grupy pieśni i tańca „Mali Gorzowiacy”. Dodatkowo, jak co roku będziecie mogli uczestniczyć w warsztatach przygotowanych przez wybitnych zawodowców, które tym razem poprowadzą:

  • Jadwiga Sokulska – śpiew,
  • Krzysztof Szupiluk – tańce ludowe,
  • Małgorzata Czechowska – pieczenie chleba,
  • Simon Blashko – akrobatyka,
  • Anatol Wierzchowski – interpretacja tekstu.

Nasze wydarzenie honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Warunkiem uczestnictwa w XX Dębnowskiej Triadzie Teatralnej – „Weselnej” jest zapoznanie się z regulaminem, warunkami uczestnictwa oraz wypełnienie i przesłanie do nas karty zgłoszenia dostępnej na stronie www.dok.org.pl .