VI Turniej Tańca Nowoczesnego KEEPART2016 – był ogień!
fot. DOK

fot. DOK

W sobotę, 23 kwietnia w hali sportowej OsiR w Dębnie odbył się VI Turniej Tańca Nowoczesnego KEEPART 2016, który od lat jest największą imprezą taneczną w regionie. Turniej zrzeszający ponad tysiąc zawodników z Dębna, Szczecina, Kobylanki, Kamienia Pomorskiego, Klinisk Wielkich, Golczewa, Nowogardu, Myśliborza, Bań, Polic i Lipian na stałe już wpisał się w kalendarz obowiązkowych imprez naszego miasta. Występy taneczne w kategoriach street dance i jazz modern trwały od godz. 9.00 do 23.00. Oceniało je wspaniałe, profesjonalne jury w składzie:

  • Katarzyna Bednarek (Berlin) (przewodnicząca),

  • Angelika Amsterdamer (Szczecin),

  • Matylda Bylicka (Szcziecin),

  • Bartosz Wilniewicz (Szczecin).

Wydarzenie w energetycznym i pełnym humoru stylu jak zwykle poprowadził niezastąpiony Bartek Rybak. W czasie trwania imprezy odbyły się także eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych w ramach imprez ARA, w których udział wzięły trzy podmioty wykonawcze. Do dalszych etapów komisja konkursowa zakwalifikowała grupy KEEP KIDS, KEEP JOY oraz KEEP FUN z Dębnowskiego Ośrodka Kultury.

Licznie zgromadzona na trybunach publiczność od świtu do wieczora dzielnie dopingowała swoich faworytów. Niezmiernie miło nam poinformować, że wiele wyróżnień i miejsc na podium zdobyły dębnowskie grupy taneczne ze Szkoły Tańca KEEP, prowadzone przez Panią Adrianę Kopczyńską oraz Panią Joannę Zaliwską. Serdecznie gratulujemy!
Miejsca zespołów KEEP z Dębnowskiego Ośrodka Kultury:

kat 6-10 lat

GRAND PRIX MINI KIDS – Keep Fun

3 miejsce Mini Formacja Keep Kids

reklama

1 miejsce Formacja Keep Kids

kat. 11-14lat

1 miejsce duet Wiktoria Wujda Zuzanna Rachwalska

1 miejsce Mini Formacja Keep Joy

1 miejsce Formacja Keep Joy
kat. 15+

3 miejsce duet Julia Podbereska, Agata Dembkowska

1 miejsce Mini Formacja Keep Team

2 miejsce Formacja Keep Team

Organizatorami imprezy byli Dębnowski Ośrodek Kultury, Szkoła Tańca KEEP, Samorząd Gminy Dębno, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dębnie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji, który na potrzeby przeprowadzenia tunieju użyczył nam halę oraz część szatni dla zawodników.

fot. DOK

fot. DOK

fot. DOK

fot. DOK

fot. DOK

fot. DOK

M. Cholewiński DOK