Porażka juniorów Dębu z liderem!

Dąb Dębno

fot. własneąb

W sobotę 2 kwietnia juniorzy młodsi Dębu Dębno rozegrali ligowy mecz w Dębnie z Błękitnymi  Stargard. Mecz zakończył się wynikiem 0:4. Juniorzy ze Stargardu są liderem grupy i nie stracili jeszcze punktów w tym sezonie.

reklama

Zawodnicy trenera Lewandowskiego wystąpili w składzie: Paczewski Artur – Kurek Jakub, Naklicki Bartosz (60m. Dybza Filip), Chełpa Radosław, Jackowiak Marcin ( 50m. Stankiewicz Bartek) – Kołtuniak Szymon ( 55m. Majewski Patryk), Michałek Leszek, Rudziński Mariusz, Grądziel Jakub ( 41m. Nowicki Kacper) – Kowalski Przemysław, Szczepaniak Kamil (50m. Niewiadomski Filip).
W opinii trenera Lewandowskiego zespół Błękitnych wygrał zasłużenie, prezentując momentami grę na wysokim poziomie piłkarskim. Zawodnicy Dębu walczyli ambitnie, lecz indywidualne błędy zadecydowały o stratach bramek. Trener Lewandowski w tym meczu nie mógł skorzystać z Mazura Nikodema, który w tym czasie grał mecz w pierwszej drużynie Dębu z Astrą Ustronie. To już drugi zawodnik zespołu juniorów po Mariuszu Rudzińskim , który ma za sobą debiut w zespole seniorów.