Sponsorzy walczą o Maraton w Dębnie!

sponsordebnoPrzygotowania do tegorocznej edycji Maratonu idą pełną parą, tymczasem rozpoczęto już rozmowy sponsorskie dotyczące przyszłorocznej imprezy. Jak informują nasze źródła do walki o sponsora tytularnego stanąć mają takie firmy jak: Orlen, PZU i PGE.

Poprosiliśmy o komentarz przedstawiciela jednego z koncernów: Dębno to świetne miasto! Od lat przyjeżdża tutaj czołówka polskich biegów długodystansowych, tych kilka tysięcy biegaczy którzy startują tu co roku chwalą imprezę na forach, do tego ta niska opłata startowa, chcemy w to wejść!

Inny z przedstawicieli chwali również poziom marketingowy imprezy: Super, że Maraton Dębno jest pokazywany przez 30 sekund w wiadomościach sportowych telewizji regionalnej, to dla nas szansa na darmową reklamę, dobrze byłoby być marką takiej imprezy. 

reklama

Zapytaliśmy również co o tym wszystkim myśli przedstawiciel Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębnie, który jest organizatorem imprezy: Co prawda poziom sportowy z roku na rok spada, nie mamy już Mistrzostw Polski, ale dobrze, że zainteresowali się nami poważni gracze na rynku sponsorskim, tych kilka milionów, które jest w tej chwili przedmiotem negocjacji może pomóc nam to odbudować markę Dębnowskiego Maratonu.

Wyniki negocjacji powinny być znane w ciągu kilku dni, niezwłocznie poinformujemy Was o nazwie przyszłorocznego Maratonu!