Wyjątkowa oferta. Kup koszulkę reprezentacji Polski!

fot. futbolsport.pl

fot. futbolsport.pl

W czerwcu będziemy mieli okazję wspólnie emocjonować się Mistrzostwami Europy we Francji. Na Euro nie zabraknie reprezentacji Polski, która ma za sobą kolejne dwa mecze towarzyskie. Tymczasem już teraz możecie kupić nowe koszulki biało-czerwonych, sprawdźcie koniecznie!

Przypomnijmy, że partnerem technicznym Polskiego Związku Piłki Nożnej jest firma Nike, która przygotowała nowe stroje dla reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy we Francji. To połączenie najważniejszych symboli dumy narodowej oraz najnowocześniejszych technologii firmy Nike. Strój został zaprojektowany na potrzeby naszej kadry, a już teraz jest dostępny dla wszystkich kibiców w sklepie internetowym futbolsport.pl.

reklama

Zupełnie nowe koszulki biało-czerwonych są wykonane z materiału Dri-FIT, dzięki czemu znacznie szybciej odprowadzają wilgoć, zapewniając tym samym maksymalną wygodę wraz z nieograniczonym zakresem ruchu. Warto wspomnieć również o zastosowanej technologii siateczki. Otóż stroje reprezentacji Polski są wykonane z technologicznej siateczki, która pokrywa całą powierzchnię przednią koszulki wraz z panelami bocznymi – pozwala to na zwiększenie obiegu powietrza, a także pomaga zachować odpowiednią temperaturę ciała zawodnika.

Jak zostały zaprojektowane koszulki reprezentacji Polski? Przede wszystkim strój jest prosty i tradycyjny. Projektanci nie zapomnieli oczywiście na usytuowaniu polskiego godła na piersi. Na nowych koszulkach zabrakło również pionowego pasa przechodzącego przez środek, a nowością są szare duże skrzydła orła, które znajdują się z przodu i tyłu strojów. Wiceprezydent Nike Football Apparel w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego przyznał, że ten motyw ma przemawiać do młodego ducha drużyny. – Chcieliśmy też podkreślić ofensywny i nowoczesny styl gry reprezentacji Polski – powiedział Scott Munson.