Zapowiedź meczu Dąb – Wiekowianka

Dąb Dębno

fot. własne

W najbliższą sobotę 26 marca 2016 roku będziemy wspólnie emocjonowali się spotkaniem 18. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, w którym zawodnicy Dębu Dębno zagrają przed własną publicznością z zespołem Wiekowianki Wiekowo.

Drużyna Dębu Dębno ma za sobą szesnaście rozegranych meczów, w których uzbierała dokładnie 25 punktów. Dębnianie zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli, choć w planach mają rozegranie jeszcze zaległego starcia z Iną Goleniów. Zimą w zespole gospodarzy doszło do sporych roszad – tymczasowym trenerem został Paweł Rosadziński, a z drużyną pożegnali się między innymi Kamil Walków i Dawid Bidny. Piłkarze Dębu Dębno w ubiegły weekend zremisowali na wyjeździe 1-1 z Hutnikiem Szczecin, a jedynego gola zdobył Łukasz Jackowski.

reklama
Fatalnie w obecnym sezonie radzi sobie Wiekowianka Wiekowo. Najbliższy rywal naszej drużyny w siedemnastu spotkaniach uzbierał tylko sześć punktów, dlatego zamyka 4-ligową tabelę. Wiekowianka na inaugurację rundy wiosennej wygrała na wyjeździe 2-1 z Astrą Ustronie Morskie, a oba gole zdobył Marcin Lipski, natomiast w ubiegłą sobotę przegrała u siebie 1-2 z Odrą Chojna. Honorową bramkę strzelił wówczas Szynkowski.

Spotkanie 18. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, Dąb Dębno – Wiekowianka Wiekowo, zostanie rozegrane w sobotę 26 marca na stadionie w Słońsku. Początek meczu o godzinie 15:30.