Halowa Piłka Nożna. ZSP Nr 1 w Dębnie najlepsze w powiecie

fot. ZSP nr 1 w Dębnie

fot. ZSP nr 1 w Dębnie

Dnia 18.03.2016r. w Dębnie w Hali Sportowej OSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział 3 zespoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 z Myśliborza, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 z Barlinka i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 z Dębna. Po losowaniu dziewczęta z naszej szkoły spotkały się w kolejności z reprezentantkami ZSP nr 3 w Myśliborzu (zwycięstwo 2:0) i ZSP nr 1 z Barlinka (zwycięstwo 2:0).

Ostateczna kolejność:

I miejsce ZSP Nr1 Dębno

II miejsce ZSP Nr1 Barlinek

III miejsce ZSP Nr3 Myślibórz

Skład zwycięskiej drużyny:

Rusak Justyna, Zając Magdalena, Przytuła Izabela, Parzuchowska Anna, Salwa Aleksandra, Jastrzębska Ewa, Łada Milena, Stelmach Żaneta, Krysicka Magdalena i Kulka Daria.

Trzy dni później dnia 21.03.2016r. również w Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem w zawodach wzięło udział 5 zespołów: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Myśliborza, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr3 z Myśliborza, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z
Barlinka, Zespół Szkół i Placówek ze Smolnicy i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z Dębna. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po losowaniu chłopcy z naszej szkoły zanotowali następujące wyniki:

ZSP Nr1 Dębno – ZSP Nr3 Myślibórz 1:0

reklama

ZSP Nr1 Dębno – ZSP Nr1 Barlinek 3:1

ZSP Nr1 Dębno – ZS Myślibórz 2:1

ZSP Nr1 Dębno – ZSiP Smolnica 3:1

Ostateczna kolejność:

I miejsce ZSP Nr1 Dębno

II miejsce ZSP Nr3 Myślibórz

III miejsce ZSiP Smolnica

Skład zwycięskiej drużyny:

Koniecko Patryk, Bernaczyk Patryk, Trybel Patryk, Zaborowski Patryk, Nadzikiewicz Grzegorz, Cisek Karol, Jackowski Łukasz, Rudziński Mariusz, Naklicki Bartosz.

Opiekunem drużyn dziewcząt i chłopców był Paweł Łoszczuk.

Gratulujemy sukcesu.

20160321_114434 20160321_114423 20160321_112301