Mamy laureatki przeglądu powiatowego!

fot. SP1 Dębno

fot. SP1 Dębno

W czwartek 10 marca w Myśliborskim Ośrodku Kultury odbyły się przesłuchania  Małego Konkursu Recytatorskiego, będącego częścią składową 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowały dwie laureatki przeglądu gminnego: Maja Getman (kategoria kl. 1-3) oraz Iga Wojtala (kategoria kl. 4-6).

W przesłuchaniu wystąpiło łącznie 30 uczestników, ale do przeglądu wojewódzkiego Komisja szczebla powiatowego zakwalifikować mogła łącznie 3 osoby (bez względu na kategorię). Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Maja Getman została lauretką przeglądu powiatowego i będzie reprezentować naszą szkołę w ostatnim etapie konkursu tj. na przeglądzie wojewódzkim 09-10.04.2016 r. – na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Znakomicie spisała się również Iga Wojtala uzyskując zaszczytne wyróżnienie.
reklama

Warto nadmienić, że laureatką została także Wiktoria Jelińska (kategoria: gimnazjum) reprezentująca Dębnowski Ośrodek Kultury.

Gratulacje Dziewczyny!

Grzegorz Kulbicki

Więcej informacji na temat działań Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie możecie znaleźć na oficjalne stronie internetowej, klikając TUTAJ.