Kolejna wygrana juniorów Dębu Dębno!

Dąb Dębno

fot. własne

Juniorzy młodsi Dębu Dębno w ubiegłą sobotę 27 lutego rozegrali kolejny mecz towarzyski. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Lewandowskiego wygrali z juniorami starszymi Myśli Dargomyśl 1-0. Zwycięską bramkę dla biało-zielonych strzelił Radosław Chełpa.

reklama

Drużyna Trenera Lewandowskiego wystąpiła w składzie: Dolińczyk Kacper – Kurek Jakub, Naklicki Bartosz, Chełpa Radosław, Grądziel Jakub – Majewski Patryk, Rudziński Mariusz, Kowalski Przemysław, Kołtuniak Szymon – Krzemiński Kamil, Mazur Nikodem. Ponadto w meczu wystąpili: Niewiadomski Filip, Grocholski Mateusz, Karasewicz Michał.
To już trzeci kolejny wygrany mecz zawodników trenera Lewandowskiego w trzecim spotkaniu w okresie przygotowawczym. Mecz odbył się na boisku przy ulicy Daszyńskiego i niestety stan tej murawy budzi wiele zastrzeżeń. Kępy i nierówności to jedno, ale ślady samochodów na boisku muszą dziwić i niepokoić. Zdaniem trenerów Dąb Dębno w chwili obecnej boisko nie nadaje się do potrzeb szkolenia piłkarstwa młodzieżowego.