Niespodziewany gość SP1PNW

fot. SP1PNW

fot. SP1PNW

W dniu 1 lutego 2016r  podczas swojego kilkudniowego pobytu w Dębnie nasz klub odwiedził niezwykły gość a był nim Abdul Koroma mieszkający na stałe w Londynie  a pochodzący ze Sierra Leone. Okazało się, że zwiedzając nasze miasto zainteresowały Go „druty na dachu” Dębnowskiego Ośrodka Kultury.

reklama

To zainteresowanie zaowocowało odwiedzeniem Klubu SP1PNW, choć w nietypowym czasie bo zazwyczaj spotkać nas można w środy od godziny 17.00 każdego tygodnia (no chyba że są wakacje)  to przyjęliśmy gościa. Podczas spotkania kolega Jerzy SP1FMW z pomoca tłumacza pięknej YL (co w naszym krótkofalarskim slangu oznacza z ang. Young Lady-dziewczyna, kobieta, panna) udało się opowiedzieć co robimy, jak i dlaczego co zostało skwitowane przez naszego gościa „This is your life” co potwierdziliśmy poprzez kiwnięcie głową. Na koniec niecodziennej wizyty Abdul podziękował nam niezmiernie i obiecał iż kiedyś z pewnością się usłyszymy w eterze.

SP1PNW