Odwołanie dyrektora placówki terapeutycznej w Dębnie!

Regionalna Placówka Opiekuńczo Terapeutyczna Dębno

fot. rops.wzp.pl

W poniedziałek 22 lutego 2016 roku opublikowano uchwałę Zarządu Powiatu Myśliborskiego w sprawie odwołania dyrektora Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie. Tym samym z pełnioną funkcją żegna się Maria Żukrowska-Mróz.

W uchwale Zarządu Powiatu Myśliborskiego możemy przeczytać, że powodem odwołania Marii Żukrowskiej-Mróz z funkcji dyrektora Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie jest naruszenie obowiązków pracowniczych, a tym samym utrata przez pracodawcę zaufania.

reklama
Wśród wymienionych punktów znalazło się między innymi kierowanie placówką w sposób wskazujący na brak racjonalizacji planowania wydatków, czy nieefektywnym zarządzaniem środkami finansowymi.

Tymczasem na komentarz w całej sprawie zdecydował się radny Arkadiusz Mazepa za pośrednictwem facebookowego profilu. – Mamy kolejne absurdy niszczenia powiatu . Po przywróceniu do pracy Dyrektora Regionalnej Placówki Opiekuńczo Terapeutycznej pani Marii Mróz wczoraj 22 lutego Starosta z PiS podpisał uchwałę o ponownym odwołaniu Marii Mróz byłej radnej województwa zachodniopomorskiego PO . Zamiast dobra dzieci profesjonalnej kadry mamy lincz polityczny i szykownie miejsca pracy dla rodziny PiS . Już dziś widać jak obecny zarząd wraz ze Starosta z PiS lokuje osoby startujące z listy PiS w wyborach samorzadowych czy parlamentarnych „oczywiście bez przygotowania merytorycznego” na stanowiska w Powiecie czy Gminie . Współczuję braku rozsądku – napisał na facebooku.