Nie było nudy. Ferie zimowe w Krześnicy

fot. debno.pl

fot. debno.pl

Ferie zimowe już za nami. Za pośrednictwem naszej strony internetowej zdawaliśmy relację z czasu wolnego zorganizowanego w Barnówku. Na nudę nie mogły narzekać również najmłodsi mieszkańcy Krześnicy – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

reklama

– Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Krześnicy zorganizowali mnóstwo atrakcji w czasie ferii. Spotkania w świetlicy, wyjazd czy bal karnawałowy to nie tylko wesoło spędzony czas, ale i możliwość kontaktu z rówieśnikami, wspólnej zabawy, wymiany myśli, pogłębianie zainteresowań i talentów. Temu właśnie miał służyć realizowany projekt „Ferie z fantazją”, który w 89% współfinansowany był z budżetu Gminy Dębno, zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie – czytamy w oficjalnym komunikacie.
Najmłodsi mieszkańcy Krześnicy już pierwszego dnia ferii miały okazję przygotować fantazyjną sałatkę owocową, a w kolejnych dniach wzięły udział w zajęciach plastycznych, czy wyjechały do kina. Nie zabrakło również karnawałowego balu przebierańców.