Owocne zakończenie ferii w Barnówku

fot. Szkoła Barnówko

fot. Szkoła Barnówko

Kończą się powoli ferie zimowej w naszym województwie. W ostatnich dniach organizatorzy ferii w Barnówku zapewnili uczestnikom wiele atrakcji, a wśród nich był między innymi wyjazd na basen.

Kolejny dzień ferii odbył się pod hasłem „Sport to zdrowie”. Przez cały dzień dzieci bawiły się w różnorodne zabawy sportowe. Miały okazję zagrać w tenisa stołowego, pobawić się w basenie z kulkami, przejść tor przeszkód, wykonywać skoki na skakance lub przez linę, uczyć się przewrotów z piłką korekcyjną. Również miały możliwość zabawy z hula-hop, piłkami i rzutkami. Po całej zabawie dzieci poszły bardzo zmęczone ale zadowolone do domku.

reklama
Nasze dzieci bardzo lubią wyjazdy więc dzisiaj kolejny raz wybraliśmy się na wycieczkę. Tym razem pojechaliśmy na basen „Słowianka” w Gorzowie Wlkp., gdzie dzieci miło spędziły czas na zabawie w wodzie. Wymoczone, zgłodniały więc postanowiliśmy napełnić żołądki w Mc Donaldzie. Lecz to nie był koniec atrakcji dla dzieci ponieważ na deser zjadły przepyszne lody śmietankowe z polewą truskawkową…..mniam.

Izabela Kaczmarzyk