Pomóż chorej Kindze! Zbiórka na remont domu

fot. Stowarzyszenie UNUM

fot. Stowarzyszenie UNUM

Mobilizacja wszystkich mieszkańców Dębna i okolic! Stowarzyszenie UNUM zwraca się o pomoc w realizacji akcji pod hasłem „Remont domu dla Kingi”. 10-letnia dziewczynka ma nowotwór złośliwy, a warunki mieszkaniowe, w jakich żyje jej rodzina nie spełniają wymogów zalecanych przez lekarzy.

– Dziewczynka ma nowotwór złośliwy (tkanka łączna i tkanka miękka kończyny górnej łącznie z barkiem). Kinga ma 10 lat. Warunki mieszkaniowe, w jakich obecnie żyje rodzina wielopokoleniowa nie spełniają wymogów zalecanych przez lekarzy, m.in. sterylność i ochrona przed zakażeniami. Działania podjęte przez ojca rodziny w znacznym stopniu przyczyniły się do stworzenia nowego miejsca zamieszkania. Choroba dziecka oraz praca jednej osoby w remontowanym domu zatrzymały się na etapie prac elektrycznych, instalacji c.o. oraz prac wykończeniowych – czytamy w oficjalnym komunikacie.
reklama

Stowarzyszenie UNUM z Dębna włączyło się w pomoc, aby przyspieszyć możliwość wprowadzenia się do nowego domu. – Spotkaliśmy się z dużym zrozumieniem ze strony wykonawców, punktów handlowych i osób fizycznych oferujących na rzecz rodziny materiały elektryczne, hydrauliczne i wykończeniowe. Dzięki pomocy ww udało się ukończyć prace elektryczne i rozpoczęliśmy prace związane z instalacją c.o. i bieżącej wody – czytamy dalej.

Nadal potrzebne są środki na wykończenie domu. Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt telefoniczny: 693 217 751.  Wszyscy zainteresowani mogą dokonywać wpłat na poniższe konto:

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku Oddział w Dębnie

20 8355 0009 0066 7506 2000 0001 tytułem „Remont domu dla Kingi”