Kolejne dni ferii zimowych w Barnówku
fot. Szkoła w Barnówku

fot. Szkoła w Barnówku

Już kilka dni temu za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o feriach organizowanych przez Szkołę w Barnówku. Młodzi mieszkańcy naszej gminy mieli okazję ostatnio obejrzeć bajkę w DOK, natomiast w piątek zorganizowano zabawę karnawałową.

W czwarty dzień ferii odbyła się wycieczka na „Bajkowy poranek” zorganizowany przez DOK w Dębnie. Na dużym ekranie tak jak w prawdziwym kinie dzieci obejrzały bajkę pt. „Hotel Pensylwania II”. Dzieciom bardzo spodobała się bajka, która wywołała na nich ogromne wrażenie. Nie był to jeszcze koniec czwartkowych atrakcji. Po powrocie do szkoły na dzieci czekała słodka niespodzianka – pachnące i przepyszne pączki.
reklama

Piątego dnia ferii zimowych w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci przebrane w rozmaite stroje brały udział w zabawie tanecznej oraz w konkursach takich jak np. „karaoke”, „odgadywanie smaków” czy „jaka to melodia?”. Panie przygotowały słodki poczęstunek – muffinki oraz gofry. Dzieci popisały się swoimi zdolnościami plastycznymi podczas dekorowania gofrów m.in. bitą śmietaną, konfiturami, owocami i kolorowymi posypkami, a następnie ze smakiem zjadły swoje dzieła.

Gabriela Natońska

Dorota Wasiołek

Izabela Kaczmarczyk