Rozegrano I turniej Tenisa Stołowego w Dębnie

fot. debno.pl

fot. debno.pl

Jeszcze w styczniu za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o zorganizowaniu ferii zimowych z tenisem stołowym przez Stowarzyszenie Tenisa Stołowego w Dębnie.

W środę 3 lutego 2016 roku odbył się pierwszy turniej, w którym wzięło udział czternastu zawodników reprezentujących szkoły podstawowe ze Smolnicy, Barnówka, Cychr i Dębna. Nie zabrakło również uczniów Gimnazjum Publicznego i Gimnazjum dla Dorosłych w Dębnie.

reklama
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Eliza Grocholska, która wyprzedziła Ewelinę Stache oraz Milenę Ciurę i Marię Żłobicką. Z kolei wśród chłopców zwyciężył Paweł Mroczek. Na dalszych miejscach sklasyfikowano Piotra Karczmarskiego, Tymoteusza Macudzińskiego i Michała Wołącewicza. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a najlepsi – puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębnie.

– STS Dębno zaprasza miłośników tenisa, w drugim tygodniu ferii na wspólne treningi, które odbędą się w poniedziałki i wtorki od godz. 20.00 i w czwartek o godz. 18.30, na hali OSiR. 9 lutego (wtorek) o godz. 11.00 organizujemy kolejnym turniej dla dzieci i młodzieży. Dla uczestników przewidujemy puchary i nagrody – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dębnie.