5-lecie Salezjańskiego Przedszkola w Dębnie
fot. debno.pl

fot. debno.pl

W piątek 29 stycznia 2016 roku w Dębnowskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość jubileuszu 5-lecia działalności Salezjańskiego Przedszkola w Dębnie – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

reklama

Uczestnicy na dobry początek obejrzeli program słowno-muzyczny w wykonaniu przedszkolaków, który poprowadziła wicedyrektor przedszkola, Monika Spotoń-Wydra. Kolejnym punktem jubileuszu było wystąpienie ks. dyrektora Henryka Łąckiego, który przedstawił historię powstania placówki, a także podziękował wszystkim pracowników i dobrodziejom.
Na uroczystościach 5-lecia działalności przedszkola nie zabrakło między innymi wiceburmistrza Wojciecha Czepułkowskiego, ks. proboszcza Jacka Jaszewskiego, czy przewodniczącego Rady Miejskiej, Pawła Chrobaka. Dodajmy, że 31 stycznia w kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła odbyła się uroczysta Msza Święta – tego dnia obchodziliśmy Święto Patrona przedszkola, św. Jana Bosko. Galerię zdjęć z wydarzenia znajdziecie klikając TUTAJ.