Kolejna zmiana prezesa Szpitala w Dębnie!

szpital dębno

fot. debno.pl

Zamieszania w Szpitalu w Dębnie ciąg dalszy. Pod koniec 2015 roku za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o odejściu prezesa Zbigniewa Gomułki, którego miejsce zajął Dariusz Kłos. Teraz doszło do kolejnej zmiany.

Po odejściu Zbigniewa Gomułki nowym prezesem Szpitala w Dębnie został Dariusz Kłos, który do tej pory pełnił funkcję dyrektora ds. inwestycji. Okazuje się, że fotela długo nie zagrzał, ponieważ nie tak dawno został powołany na stanowisko Dyrektora Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

reklama
Wobec takiej sytuacji poznaliśmy już kolejnego prezesa Szpitala w Dębnie. Tym razem został nim Jacek Witkowski. – Magister pielęgniarstwa, posiadający doświadczenie w pielęgniarstwie klinicznym i opiece długoterminowej, zdobyte na terenie Polski, Niemiec i Szwajcarii. Zgodnie z ustawą o zawodzie Pielęgniarki i Położnej, regularnie podnosi swoje kwalifikacje i poprzez uczestnictwo w kursach, sympozjach i kongresach krajowych i zagranicznych – czytamy na stronie internetowej firmy pielęgniarskiej Medeor, gdzie pełni funkcję prezesa zarządu.

To chyba najwyższa pora, żeby poważnie zastanowić się nad przyszłością dębnowskiej lecznicy. To kolejna zmiana na stanowisku prezesa szpitala w ostatnim czasie. Jak w takim wypadku możemy myśleć realnie o stabilizacji placówki? Odpowiedź nasuwa się sama…