Lech Poznań wygrywa turniej w Dębnie

abc futbolu dębno

fot. debno.pl

W dniach 16 i 17 stycznia 2016 roku emocjonowaliśmy się wspólnie III Ogólnopolskim Halowym Turniejem Piłki Nożnej rocznika 2004 – Dębno Cup 2016. Po dwóch dniach rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Lecha Poznań.

Do dwudniowej rywalizacji stanęło łącznie czternaście drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Drużyna ABC Futbolu Dębno trafiła do grupy A, dzięki czemu mogła zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami osiągając następujące wyniki:

ABC Futbolu Dębno 2-1 Jedynka Sławno
ABC Futbolu Dębno 0-6 Arka Gdynia
ABC Futbolu Dębno 0-0 Arkonia Szczecin
ABC Futbolu Dębno 1-0 Stal Szczecin
ABC Futbolu Dębno 1-0 Stilon Gorzów Wlkp.
ABC Futbolu Dębno 0-4 Lech Poznań

reklama
Dębnianie zajęli ostatecznie trzecie miejsce w grupie A, dlatego w niedzielę mogli rywalizować o miejsca 1-8. Podopieczni trenera Marka Rawskiego osiągnęli następujące wyniki:

ABC Futbolu Dębno 0-0 k. 2-3 Unia Dolice
ABC Futbolu Dębno 0-1 FASE Szczecin
ABC Futbolu Dębno 2-0 Arkonia Szczecin

Drużyna ABC Futbolu zajęła ostatecznie siódme miejsce, natomiast najlepszy okazał się zespół Lecha Poznań, który w finale okazał się lepszy od Unii Dolice. Dodajmy, że naszą ekipę reprezentowali następujący zawodnicy: Wierzbowski Mateusz, Gabriel Tylkowski, Jakub Głodek, Kacper Czerniejewski, Marcel Polanowski, Filip Żywicki, Mikołaj Czerniachowicz, Wojciech Rawski, Jakub Berliński, Karol Windysz.