Poznaliśmy kwotę uzbieraną na WOŚP w Dębnie!

wośp dębno

fot. DOK

W ubiegłą niedzielę 10 stycznia 2016 roku odbył się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świetnie zorganizowanej imprezy nie mogło zabraknąć oczywiście w Dębnie, gdzie wolontariuszom udało się zebrać łącznie 32 tysiące złotych!

– Dębno, które od wielu lat towarzyszy fundacji Jurka Owsiaka także teraz hucznie obchodziło 24 Finał akcji dokładając swoją cegiełkę. Od godziny 8.00 blisko sześćdziesięciu wolontariuszy z dębnowskich szkół zbierało pieniądze na ulicach miasta nie zważając na mróz i padający chwilami deszcz.  Z uśmiechami na twarzach przez cały dzień młodzi wolontariusze witali przechodniów prosząc o pomoc – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dębnie.

reklama
Impreza w Dębnowskim Ośrodku Kultury rozpoczęła się natomiast o godzinie 17:00. To właśnie wtedy wszyscy chętni mogli wziąć udział w licytacjach roweru górskiego ufundowanego przez Bernardę i Bogusława Pulikowskich, wielkiego lustra od Mileny i Artura Wilczyńskich, czy rękawice bokserskie z autografami Artura Szpilki i Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka.

Dębnianie jak zawsze nie szczędzili grosza na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Łącznie w Dębnie udało się zebrać bowiem około 32 tysiące złotych. Tymczasem na stronie internetowej DOK możecie obejrzeć zdjęcia z wydarzenia.