Firma Alder w Dębnie? Odpowiedź wiceburmistrza

strefa ekonomiczna dębno

fot. debno.pl

Radny Grzegorz Kulbicki w trakcie grudniowej sesji Rady Miejskiej złożył zapytanie nawiązujące do firmy Alder, która ma zainwestować na terenach inwestycyjnych w Dębnie. Tymczasem w odpowiedzi wiceburmistrza Wojciecha Czepułkowskiego możemy przeczytać, że realizacja przedsięwzięcia opóźnia się.

reklama

Przedstawiciel, z którym prowadzone są rozmowy podtrzymuje stanowisko zainwestowania na terenie KSSSE. Inwestor został poinformowany o możliwości wykupienia Specyfikacji Istotnych Warunków Rokowań, które ogłaszane są przez KSSSE – czytamy w odpowiedzi wiceburmistrza Wojciecha Czepułkowskiego.
– Z informacji, które posiadamy, firma stara się przeprowadzić wewnętrzne procedury mające na celu realizację przedsięwzięcia, które ze względów prawnych oraz objętych tajemnicą przedsiębiorstwa przedłużają się – czytamy dalej. – Ostatnia rozmowa telefoniczna przeprowadzona została w grudniu 2015 roku. Jak Burmistrz wspomniał na jednej z sesji rozmowy są prowadzone równolegle z innymi potencjalnymi inwestorami – zakończył.