Szykuje się zmiana skarbnika gminy Dębno!

Dębno

fot. debno.pl

Wszystko wskazuje na to, że wraz z końcem stycznia nastąpi zmiana na stanowisku skarbnika gminy Dębno. W materiałach przygotowanych na XX sesję Rady Miejskiej przygotowano bowiem projekt uchwały odwołujący Grzegorza Popławskiego, który do tej pory pełnił tą funkcję.

reklama

– Burmistrz Dębna w związku ze złożonym przez Pana Grzegorza Popławskiego pismem wypowiadającym umowę o pracę z dniem 31 stycznia 2015 r. wnioskuje o odwołanie go z tym dniem ze stanowiska Skarbnika Gminy Dębno – czytamy w uzasadnieniu projektu uchwały przygotowanej na XX sesję Rady Miejskiej.
Wszystko wskazuje na to, że od 1 lutego 2016 roku funkcję skarbnika będzie pełniła Iwona Pludra, która od 1998 roku pełni funkcję zastępcy skarbnika. – Pani Iwona Pludra posiada wykształcenie wyższe. W roku 1996 ukończyła studia magisterskie na kierunku Prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W roku 2009r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na wydziale Informatyki i Finansów. W roku 2010 uzyskała Certyfikat księgowego Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych – poinformowano w uzasadnieniu uchwały w sprawie powołania nowego skarbnika.